Compot de visine

de RODIMUR in Conserve, 5 Iul 2018 | 6639 vizualizari

COMENTARII (33)

vasimur 1

05.07.2018, 14:10

mirela0911 1

05.07.2018, 15:00

Bun! Eu il folosesc mai mult pentru supa de visine, iarna!

RODIMUR 1

05.07.2018, 15:02

A, pentru noi e un desert foarte bun, în orice anotimp. Supă de vișine? N-am făcut niciodată... Înseamnă că e o supă dulce, ca siropul, nu?

Bunica 1

05.07.2018, 15:51

O bunatate!

RODIMUR 1

05.07.2018, 16:23

Așa este, Buni! Mulțumesc frumos!

Gherca Daniela 1

05.07.2018, 16:46

cel mai bun!

Corinuta 1

05.07.2018, 17:20

Bun compot, și mama făcea supa de fructe, eu nu prea fac, alor mei nu le place

RODIMUR 1

05.07.2018, 18:11

Ai dreptate, Daniela! Mulțumesc frumos!

RODIMUR 1

05.07.2018, 18:12

Mulțumesc, Corinuța! Eu n-am auzit până acum de astfel de supă din compot dulce, dar chiar sunt curioasă...

Bucataras Diana 1

05.07.2018, 18:26

madi_marin 1

05.07.2018, 18:31

Ne place! Este unul din compoturile preferate

RODIMUR 1

05.07.2018, 18:37

Mulțumesc frumos, Diana!

RODIMUR 1

05.07.2018, 18:38

Madi și nouă ne place foarte mult acest compot dulce-acrișor și din acest motiv se termină primul...

Dulciuri cu Georgiana 1

05.07.2018, 20:52

Se numara si printre preferatele noastre!

RODIMUR 1

05.07.2018, 21:35

Normal, Georgiana, doar este atât de bun...!

Adi 1

05.07.2018, 22:03

Foarte bun!

Rocsi 1

05.07.2018, 23:02

Este un compot foarte bun, mai ales ca este putin acrisor, asta imi place cel mai mult. Noi daca consumam mai mult fructe proaspete, in ultimii ani nu mai are succes compotul la noi, dar inainte faceam zeci de borcane si erau gata pana in primavara!

RODIMUR 1

05.07.2018, 23:23

Mulțumesc frumos, Adi!

RODIMUR 1

05.07.2018, 23:25

Rocsi, fiecare face cum s-a obișnuit...Nouă ne plac compoturile, cel de vișine în mod special, dar fac câte puțin din fiecare, nu exagerez...(Nouă ne place dulce-acrișor, deci nu refuzăm zahărul!)

mihaelar63 1

06.07.2018, 01:00

Cel mai gustos compot !!!!

Valclaudia 1

06.07.2018, 06:33

ce bun o fi la iarna!

RODIMUR 1

06.07.2018, 08:05

Așa ni se pare și nouă, Mihaela...Mulțumesc frumos!

RODIMUR 1

06.07.2018, 08:06

Sigur, Claudia, va fi bun la iarnă, ca oricând, de fapt...Mulțumesc frumos!

Ancutsa 1

06.07.2018, 13:53

Tare bun!

RODIMUR 1

06.07.2018, 14:05

Da, Ancutsa...E minunat! Mulțumesc mult!

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

Dressing Vinaigrette - Sosul ideal pentru salate și garnituri

pe 15.06 la 08:17

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

oanapl

1017 puncte

Rocsi

188 puncte

mihaelar63

100 puncte

MotanLaOale

51 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește
 De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește