Ciorba de pui a la grec

de DIANA B in Ciorbe, 3 Noi 2011 | 18749 vizualizari

COMENTARII (23)

diaconta 1

03.11.2011, 16:38

deci vin la masa,ca tocmai plec de la servici

DIANA B 1

03.11.2011, 16:47

Dia , cu draaaaaaaaag , scot vesela ,, di buna"

aziz 1

03.11.2011, 17:53

ai argintarie? ca vin si eu cu Dia

Lau 1

03.11.2011, 18:34

place

diaconta 1

03.11.2011, 18:49

ce argintarie Mona,lasa ca mergem pregatite cu polonicele,sa avem spor

aziz 1

03.11.2011, 19:04

argintaria de decor mai ca eu deja aveam polonicu inghesuit in buzunar

aziz 1

03.11.2011, 19:05

da undi o ci Diana!!

diaconta 1

03.11.2011, 19:08

cred ca s-a dus la un masaj,ca-i racita saraca

aziz 1

03.11.2011, 19:10

asta nu-i de bine ...Diana insanatosire grabnica fata!!

alinutzika 1

03.11.2011, 19:12

delicioasa

Rocsi 1

03.11.2011, 19:13

noi facem ciorba saptamanal supele nu-mi plac,mama mai mananca,dar ciorba,acrita cu bors,fac saptamanal

Ina 1

03.11.2011, 19:18

vai, ce-mi place

Bunica 1

03.11.2011, 19:39

Wow, ce bine arata !

lacrimioara 1

03.11.2011, 21:30

ce imi place ciorbica asta arata nemaipomenit si eu fac maine mi-ai facut pofta

kamy 1

03.11.2011, 22:00

si eu vreau"samanta"de pui dolofani iar ciorba....imi inchipui

mirela0911 1

03.11.2011, 22:18

Ce ciorba buna a iesit

MIUTA 1

04.11.2011, 00:31

Ce bine arata
Foarte buna

Cris2711 1

04.11.2011, 00:58

buna ciorbita

Bucataras Medi 1

15.11.2011, 18:21

cea mai buna ciorbica este cea cu gaina din curte.......ce culoare frumoasa si ce buna o fi fost.....mmm...............salivez ..........

amy_b 1

23.11.2011, 12:29

aaaahhhh!!!una din mancarurile mele favorite...

babi5 1

06.09.2013, 18:37

DIANA B 1

07.09.2013, 11:26

Oooooooooooooooooooo , chiar n-am vz comm voastre asa de dragute ... ca voi .
Va multumesc tuturor !

Rahela Velicu 1

27.06.2021, 08:56

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase