Wrap ca la tara

de portiadelumina in Porc, 17 Mai 2017 | 15006 vizualizari

COMENTARII (47)

Adi 1

17.05.2017, 21:40

Foarte bun!

portiadelumina 1

17.05.2017, 21:42

Adi, pentru un nepriceput ca mine, eu zic că a fost bun, ce spune critica nu mai ştiu.

MotanLaOale 1

17.05.2017, 21:45

bun tare

portiadelumina 1

17.05.2017, 21:50

Ca la ţară, Motănel, ca la ţară.

laura_n 1

17.05.2017, 22:22

Padre, da' chiar asa.... )
Sincer, eu din poza am zis: taci ca e light, apoi citind ingredientele, mi-am dat seama ca e artilerie grea ))

Ina 1

17.05.2017, 22:25

mamaaaa ))

mihaelar63 1

17.05.2017, 23:04

Deliciu total

miki_a 1

17.05.2017, 23:32

Servesc și eu cu mare poftă! 🍺

Adele 1

18.05.2017, 00:09

Recunosc a trebuit sa citesc atenta

portiadelumina 1

18.05.2017, 06:04

Laura, apăi eu mai light de atât nu mă pricep, că dacă ar fi pe-aşa, nici umbră n-ar mai fi de mine, cum altfel crezi că mă menţin. )

portiadelumina 1

18.05.2017, 06:04

Lasă, Ina, lasă, că de acum îţi poţi face, că uite, ai reţetă. )

portiadelumina 1

18.05.2017, 06:05

Adelina, deci n-ai citit pe fugă ca-n alte ocazii, nu?

portiadelumina 1

18.05.2017, 06:06

Mihaela, apăi nici la Turda nu găseşti aşa ceva. )

portiadelumina 1

18.05.2017, 06:07

Pofta ne omoară, Mihaela, doar că la unii, cum e catzl meu, nu doar pofta, că eu mai şi mănânc pe măsură.

Valclaudia 1

18.05.2017, 06:32

Buna dimineata Padre! Eu la munca merg,nu la picnic... pot scoate ceapa si usturoiul din combinatie? Mi-e foame si ma asteapta o zi solicitanta azi, am nevoie de energie...

portiadelumina 1

18.05.2017, 06:45

Claudia, da, le poţi scoate şi le poţi schimba cu murături, chiar dacă nu vei avea aceeaşi energie fără ele. Ar trebui ca lumea să înţeleagă că şi cepa cu usturoiul sunt alimente, că nu e deloc aiurea să le consumi chiar şi când mergi la lucru. Ori nu?

Rahela Velicu 1

18.05.2017, 08:17

Imi place! Sigur este foarte gustoasa, unde mai pui ca si satioasa...

dantes 1

18.05.2017, 10:26

Gustos!

oanapl 1

19.05.2017, 10:13

Ce bunatate!

kytz 1

20.05.2017, 07:28

bun!

reisnaor_2006 1

21.06.2017, 21:36

valeuuu mama ca eu salivez deja

Lau 1

24.12.2019, 22:12

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase