Tort cu ciocolată “Interzis copiilor”

de simonacallas in Torturi, 8 Mai 2014 | 6619 vizualizari

COMENTARII (30)

Pushaa 1

08.05.2014, 15:06

delicios..ciocolatos

cristeena20 1

08.05.2014, 15:12

myamiii

Ela68 1

08.05.2014, 15:18

arata nemaipomenit , la gust ma mai gandesc....nu ma omor dupa dulciurile cu vin

laura_n 1

08.05.2014, 15:21

foarte fain, merge la ocazii speciale ))

Krystyan Trendy 1

08.05.2014, 15:24

ce frumos este!!

Dea_Dea 1

08.05.2014, 15:26

Misto rau

simona72 1

08.05.2014, 15:27

Imi place eleganta lui!! Am incercat si eu un chec cu vin rosu si mi-a placut gustul lui....nu a fost reusit si deaia nici nu l-am pus pe bucataras, dar combinatia este buna!

Merisor 1

08.05.2014, 15:39

Wow, cu vin rosu! Super, deci cand voi dori o seara romantica voi incerca acest tort

laura_n 1

08.05.2014, 15:48

Merisor, sa ii explici lui Adi ce inseamna chinchi )))

RuxyRux 1

08.05.2014, 15:49

Asta nu-i tort...e opera de arta! N-am interzis, asa ca ma inscriu la o feliuta cu note romantice...sunt o romantica prin definitie si-l favorizam pentru o seara cu cer instelat! Iar cu decorul....m-ai topit! sigur nu-i pictat?

Lau 1

08.05.2014, 15:52

superb

Merisor 1

08.05.2014, 16:03

Laura, a intrebat? )))))))))

marcela1979 1

08.05.2014, 16:12

Ce bine ca nu sunt copil !este bun

lucy2002 1

08.05.2014, 16:20

Bun pentru parinti !
Simo

JulyCris 1

08.05.2014, 16:43

alilianaa 1

08.05.2014, 17:49

ce bine arata!

Panacris 1

08.05.2014, 17:56

Superb!

Lia_ 1

08.05.2014, 18:02

arata exceptional. bravo! si m-ar tenta cu vin .... am salvat un chec cu vin pt ca mi-a placut ideea.

dar de ce se vede mov ciocolata care imbraca, pt ca nu are vin in ea!?

simonacallas 1

08.05.2014, 19:05

Va multumesc mult, tuturor

Lia, de la mine nu se vede mov Nu, in ciocolata nu am pus vin, oricum nu cred ca ar fi influentat culoarea, pentru ca am folosit ciocolata aproape neagra. S-ar putea sa fie vorba de reflexiile decorului si ale luminii.

diaconta 1

08.05.2014, 19:19

Cam pe placul meu

Rocsi 1

08.05.2014, 20:02

Cata frumusete iese din mainile tale

Bunica 1

08.05.2014, 20:42

Nu putea sa fie fara caloriiiii!

simonacallas 1

08.05.2014, 21:29

Va multumesc mult

Rocsi

Buni, asa e, fir-ar sa fie

Valclaudia 1

08.05.2014, 21:30

deci suferi de hipertalent,fata draga! Mi-esti draga tare din cauza asta,asa sa stii!

MotanLaOale 1

08.05.2014, 21:43

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase