Poale-n brau

de RuxyRux in Dulciuri, 10 Noi 2015 | 5667 vizualizari

COMENTARII (45)

RuxyRux 1

10.11.2015, 20:16

Camy scumpa...multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase draga mea! Esti minunata!

RuxyRux 1

10.11.2015, 20:17

Multumesc Andra

RuxyRux 1

10.11.2015, 20:17

Multumesc muuult Motanel!

Rocsi 1

10.11.2015, 21:07

Felicitari scumpa mea Ruxy, om bun si frumos. La multi ani alaturi de noi

RuxyRux 1

10.11.2015, 21:22

M ultumesc Rocsicuta draga mea Esti asa o draguta!

mihaelar63 1

10.11.2015, 22:05

Multi ani impreuna .Te imbratisez draga mea

RuxyRux 1

10.11.2015, 22:22

Multumesc din suflet scumpa Mihaela...esti mereu o dulce!

Merisor 1

11.11.2015, 07:49

La multi ani, alaturi de bucatarasi, Ruxiuta draga!
Esti blandetea si finetea intruchipata si ai un suflet mare, mare! Eu stiu asta
Despre preparatele tale stiu sigur ca-s grozave, ca-s facute cu daruire si multa dragoste, asa cum ii sta bine unei mamici si sotii iubitoare!
Tu stii cat ma bucur eu ca te cunosc

mena29 1

11.11.2015, 08:36

Multi ani sanatosi si frumosi alaturi de noi, draga mea Rux! Felicitari pentru tot,pentru retetele tale,pentru omul bun,frumos si sensibil care esti! Te pup si te imbratisez cu mare drag! Despre placintele astea minunate ce pot sa mai spun,arata intr-un mare fel!

miki_a 1

11.11.2015, 09:16

Rux, draga mea, cu dedicatia asta m-ai lovit unde ma doare cel mai tare (in apetitul meu de moldoveanca pofticioasa si mancacioasa)! Eu iti multumesc pentru toate retetele care poarta in ele povesti dincolo de filtrul ecranului! Sa fii sanatoasa si sa ai un drum frumos in comunitatea "Bucataras"! La multi ani!!!

anca_rm 1

11.11.2015, 09:17

ce deliciu ne-ai adus

RuxyRux 1

11.11.2015, 11:26

Merisorule drag...cat de mult ma alinti tu ...Ma lasi mereu fara cuvinte...ce pot sa iti spun decat multumesc din suflet!Te imbratisez cu dor si drag scumpo!

RuxyRux 1

11.11.2015, 11:27

Menuca scumpa si draga, fata minunata cu cele mai frumoase gropite-n obrajori ...iti multumesc pentru randurile frumoase....ma bucura mult prezenta ta.....imbratisari cu dor!

RuxyRux 1

11.11.2015, 11:28

Ela scumpa...ce frumos mi-ai scris....iti multumesc din toata inima draga mea...esti mai mult decat draguta si deosebita!

RuxyRux 1

11.11.2015, 11:29

Multumesc Anca

diaconta 1

11.11.2015, 12:22

Vaaaaai cum arata aluatul ala imi lasa gura apa
La multi ani deliciosi alaturi de noi om drag si harnic
Sa ne incanti mereu cu retete minunate

RuxyRux 1

11.11.2015, 12:33

Die scumpa si iubita draga mea draga iti multumesc din toata inima esti asa o dulceata

Gherca Daniela 1

11.11.2015, 14:00

cele mai bune, le ador!

RuxyRux 1

11.11.2015, 16:01

Multumesc Daniela!

tarasmariana 1

24.11.2015, 13:51

Delicioase!

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

Dressing Vinaigrette - Sosul ideal pentru salate și garnituri

pe 15.06 la 08:17

Dovlecei umpluți, la cuptor - Rețeta ușoară și gustoasă

pe 12.06 la 16:35

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

oanapl

1017 puncte

Rocsi

188 puncte

mihaelar63

100 puncte

MotanLaOale

51 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește
 De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește