Pizza

de La Ancuta in Pizza, 21 Sep 2010 | 4273 vizualizari

COMENTARII (25)

La Ancuta 1

21.09.2010, 19:33

Prima felie e pentru Rocsi. Ea mi-a facut pofta cu pizza si m-a mobilizat sa fac si eu.

Miha 1

21.09.2010, 21:15

ela 1

21.09.2010, 21:22

si eu vreau....mor de pofta aici....

La Ancuta 1

21.09.2010, 21:40

Haide fuguta Ela, ca e calda.

La Ancuta 1

21.09.2010, 21:40

Multumesc Miha

Laly 1

21.09.2010, 21:47

Ce bunatate,capat si eu o feliuta?

ela 1

21.09.2010, 21:49

ce-as manca acum o feliuta...mai ales ca imi este o foame,dupa ce am muncit toata ziua....

La Ancuta 1

21.09.2010, 22:06

Ela ti-as da, daca as putea...dar mai mult decat virtual nu pot.

La Ancuta 1

21.09.2010, 22:07

sigur capeti Laly

adriana_bobu 1

21.09.2010, 22:47

Rocsi 1

21.09.2010, 22:54

vreau o felioara k mi se face pofta cand o vad

La Ancuta 1

21.09.2010, 23:27

Multumesc Adriana

La Ancuta 1

21.09.2010, 23:29

Rocsi primul comentariu era pentru tine. Ti-am rezervat prima felie (nu felioara) pentru ca m-ai mobilizat sa fac si eu. Imi propusesem de ceva vreme, si apoi ai facut tu si mi-a fost o pofta

nadina73 1

21.09.2010, 23:46

ce simpatica "blatu by oana,sosul by miha si toppingul c"ce am gasit prin frigider"cred ca e o pizza super bunavreau si eu si dau 5f

La Ancuta 1

21.09.2010, 23:50

Sigur ca primesti nadina, mai ales ca ai venit cu atatea furculite. Nu prea m-am incumetat sa fac pizza cu aluat (o preferam pe cea cu paine) dar acesta este excelent.

nadina73 1

22.09.2010, 00:04

ok deschide usa ca vin

La Ancuta 1

22.09.2010, 00:28

Sylvia 1

22.09.2010, 11:36

Excelent arata

La Ancuta 1

22.09.2010, 11:43

Multumesc Sylvia

nadina73 1

23.09.2010, 01:24

anca vad ca nu ai somndeci nu sant singura pasare de noaptevad ca ela ma parasit noaptea mai nou ,doarme adanc pe pijamaua lui cristi

nadina73 1

23.09.2010, 01:24

gata ma duc la somnic ca maine o iau din loc de dimineata noapte buna anca

La Ancuta 1

23.09.2010, 09:33

Mi-am pus niste legume pentru iarna si fac asta mult mai linistita dupa ce adoarme Dragos. Inainte de culcare trebuie sa intru pe bucataras sa vad ce ati mai facut bun.

Corinuta 1

26.09.2010, 00:09

La Ancuta 1

27.09.2010, 00:41

Corina

Ligia Bxl 1

09.02.2011, 22:46

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Chec cu iaurt și vișine – rețeta rapidă pentru un desert pufos

pe 26.06 la 15:16

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

pe 26.06 la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase