Ou in chifla

de gaby_duceag in Aperitive / Garnituri, 1 Mar 2011 | 19066 vizualizari

COMENTARII (37)

ana 1

01.03.2011, 08:15

Arata bestial si-s tare bune,le-am executat si eu aseara!

Ligia Bxl 1

01.03.2011, 08:27

Lau 1

01.03.2011, 08:50

bun sa ai o primavara frumoasa

epurasha2bb 1

01.03.2011, 08:58

gabytza arata minunat! tu ai cumva aparat nou de fotografiat? pozele tale sunt super frumoase si luminoase ! daca da sa-mizici si mie ce marca de aparat este te rog mult.Eu am batranul Panasonic ce a si cazut de n oripe jos si tot mai greu merge si la descarcat am probleme si al focusare.

diaconta 1

01.03.2011, 09:14

excelenta ideea minunat arata multumim pentru urari,o primavara frumoasa si tie

elena1988 1

01.03.2011, 09:20

arata foarte bine sa ai o primavara frumoasa, sa primesti multe flori si martisoare

gaby_duceag 1

01.03.2011, 09:22

Buna dimineata.Multumesc frumos.
Roberta, nu, aparatul e acelasi, insa eu aveam setarile date pe automat.
Mi-a sugerat Miha si amicul meu Gabriel, modificarile pe care trebuie sa le aduc setarilor,(iso, balans, luminare) de asta fac pozele mult mai ok. Si in plus..ceva de care nu tineam cont..lumina naturala, dar vad ca pozelor tale nu le lipseste

gaby_duceag 1

01.03.2011, 09:25

am un fujifilm a220, nu-i mare scula ), dar nu mi l-as fi permis nici p-asta cu casa-n constructie, mi l-a luat mama

MotanLaOale 1

01.03.2011, 09:28

bune bune

Mitinita 1

01.03.2011, 09:39

super prezentarea!!!

LUK 1

01.03.2011, 09:44

super bine arata...ce mic dejun apestisant

gugugh 1

01.03.2011, 10:46

apetisant...

Rocsi 1

01.03.2011, 11:12

ce bine arata totul

divainbucatarie 1

01.03.2011, 11:58

si eu voi face chiar azi!

MIUTA 1

01.03.2011, 13:44

wooou ce bine arata,imi place,le trec la favo trebuie sa fac si eu suuuuuper bune

DIANA B 1

01.03.2011, 14:40

mirela0911 1

01.03.2011, 15:48

Excelente pt.un mic dejun sanatos

Cris2711 1

01.03.2011, 16:54

mama gaby ce-ai facut supi

marcela1979 1

01.03.2011, 19:46

Bunica 1

01.03.2011, 19:58

Ce poate inventa o mama pentru copiii ei !

mamaieelena 1

01.03.2011, 23:33

ce interesant

zaharia_mihaela2005 1

02.03.2011, 00:00

ce idee grozava ai avut

gaby_duceag 1

02.03.2011, 12:58

multumesc frumos.
ideea nu imi apartine, au facut-o foarte multe fete pe bloguri, de acolo am praluat-o.

Ina 1

02.03.2011, 13:16

sor'mea, eu nu te mai laud si aici am zis ce aveam de zis , cand am vazut pozele prima data

Ina 1

02.03.2011, 13:16

Da'mi dai si mie data viitoare sa pap, nu?

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

Dressing Vinaigrette - Sosul ideal pentru salate și garnituri

pe 15.06 la 08:17

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește
 De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește