Desert ciocolata de casa cu menta

de mirela0911 in Dulciuri, 7 Feb 2018 | 10841 vizualizari

COMENTARII (40)

Bucataras Diana 1

07.02.2018, 06:55

Yammy

Valclaudia 1

07.02.2018, 06:59

Prezent!

RODIMUR 1

07.02.2018, 07:01

Delicioasă! Eu o fac de obicei simplă (pentru că așa le place alor mei) , dar voi încerca și cu alune (pentru că așa-mi place mie). Dar rămân la esența de rom, pentru că-mi place mai mult în ciocolată. Oricum, mi-ai făcut o mare poftă de dimineață, cu ciocolata...

MotanLaOale 1

07.02.2018, 07:29

buna buna

dantes 1

07.02.2018, 07:49

Delicioasa!

vasimur 1

07.02.2018, 08:14

mirela0911 1

07.02.2018, 08:27

Diana! multumesc!

mirela0911 1

07.02.2018, 08:28

Clau cu drag!

mirela0911 1

07.02.2018, 08:31

Rodica, mie nu-mi place simpla, trebuie sa aiba ceva in ea, ori alune, ori arahide, ori stafide, orice, de aceea am si facut-o asa, iar cu menta ... e delicioasa, pt gustul meu! Si cu esenta de rom e la fel de buna, insa de data asta am ales sa o fac cu menta! Multumesc pentru apreciere!

mirela0911 1

07.02.2018, 08:31

Multumesc, Motanel!

mirela0911 1

07.02.2018, 08:32

Asa e Dante, multumesc!

mirela0911 1

07.02.2018, 08:32

Vasimur

Panacris 1

07.02.2018, 08:32

mirela0911 1

07.02.2018, 08:33

Cristina multumesc!

RODIMUR 1

07.02.2018, 08:38

Mirela și mie-mi place cu alune (dar o mănânc cu aceeași plăcere și pe cea simplă!) dar ai mei vor simplă...Și de obicei fac ce le place lor! Oricum, ciocolata ta este foarte bună. Se vede cu ochiul liber...!

Dulciuri cu Georgiana 1

07.02.2018, 08:43

Ce dor imi e de ciocolata de casa ! Mama ne facea tot timpul cand eram mici !

mirela0911 1

07.02.2018, 09:08

Multumesc, Rodica!

mirela0911 1

07.02.2018, 09:08

Georgi, nici eu nu am mai facut demult si imi facuse pofta Gaby! Multumesc!

elucubratiiculinare 1

07.02.2018, 09:31

foarte buna cu menta

Rahela Velicu 1

07.02.2018, 10:19

la favorite cu ea

Andra_Constantinescu 1

07.02.2018, 10:53

Buna!

katty 1

07.02.2018, 12:44

Desi nu sunt fan ciocolata chiar ai reusit sa imi faci pofta!

Ancutsa 1

07.02.2018, 13:45

Immm, imi place mult!

Bunica 1

07.02.2018, 17:34

Ce bunatateee!

Rocsi 1

07.02.2018, 20:21

Ador ciocolata de casa, este cu adevarat delicioasa! Si cu menta cred ca este grozava!

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase